Hierbij bied ik een set van 6 escargot borden aan, merk Faïencerie de Gien, Frankrijk.
Materiaal: Porselein/aardewerk volgens Gien proces.
Geschikt voor 12 escargot slakken.
Conditie: als nieuw.
Periode: voor 2000.
Gemerkt: Porcelaine Gien France op achterzijde ieder bord.
Afmetingen: 21,3 cm x 19,5 cm. Hoogte 3cm.
Kwaliteit: 3x gebakken in oven op een temp. van 1145°C, dus ovenbestendig.
De lente komt eraan en deze bordjes zijn in een prachtige lentekleur gedecoreerd en de nationale Escargot dag in Frankrijk is 24 Mei. Het seizoen staat voor de deur.
Deze bordjes zijn geglazuurd in een groene voorjaars kleur met een gespikkeld glazuur in ecru-zacht geel-groen. Elk bordje is geschikt voor 12 slakken en door de diepte kan er lekker veel knoflookolie worden toegevoegd. Er zit wat variatie in de kleur van de borden als gevolg van het productieproces. Dit is heel normaal.
Uiteraard zijn deze borden ook geschikt voor andere gerechten zoals eieren en ze zijn ovenbestendig.
De borden set wordt met aandacht en zeer zorgvuldig ingepakt en met een T&T & verzekerd verzonden. (mag ook opgehaald worden). Ik verzend vaak kostbare, duurzame stukken en of glaswerk en het komt altijd goed aan, dankzij de zorgvuldige verzorging en degelijke verpakking.
Tevens verzend ik bijna dagelijks en evt. met spoed en of verzekerd. ( naar eigen wens), zodat u ook snel kunt gaan genieten van uw aankoop.