Klein paneeltje met schitterend landschap met heuvel waarop te zien, een rustende herder met kudde. Fijn beschilderde bomen en wolkendek. Ingelijst in een strakke gouden lijst en rood velours. Luxe uitstraling. Linksonder gesigneerd.
Franciscus Antonius de Haan was een Nederlandse schilder geboren te Breda in 31-07-1853 en overleden op 1873-11-20 in Breda.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra