Litho van Fred Koot. Titel: Legazpi(Legazpi is de hoofdstad van de Filipijnse provincie Albay op Luzon en het regionale centrum van Bicol Region. Bij de laatste census in 2007 had de stad ruim 179.000 inwoners).Legazpi ligt enkele kilometers verwijderd van een van de meeste actieve vulkanen van de Filipijnen, de Mayon.
Oplage: 24/46. Afmetingen blad incl passepartout: H50 x B65cm. Afmetingen voorstelling: H35.5 x B45cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag. OPhalen in 's-Gravenzande is ook mogelijk.
Het werk kan ook zonder passe-partout worden verzonden voor 13,50 euro binnen Nederland of 21,95 binnen België.