Niet of onleesbaar gesigneerd - The statue of Erasmus, Rotterdam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam Kolk en West Nieuwland
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Gips |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 37 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De kleuren en het werk zelf zijn in zeer goede staat, maar omdat er een minuscuul chipje van het puntje af is (1mm) noem ik het 'goed'. Dit is overigens zeer makkelijk te restaureren voor weinig geld, 1 tipje verf. De kunstenaar heeft zelf aangeboden dat te doen, maar ik heb hem al tijden niet gezien en het een beetje op zijn beloop gelaten door andere dingen in het leven die voorrang kregen ;-) Dat aan de onderkant dat stukje verf weg is vind ik niet zo belangrijk aangezien het daarop rust, maar wel zo eerlijk om dat erbij te vermelden. Ik hoop op een bod van minimaal 150 euro. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENHAGE, Nederland |
Starttijd | 26-3-2024 om 12:26 |
Eindtijd | 9-4-2024 om 21:52 |