Christo (1935-2020) Wrapped magazine
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 73.5 x 53.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750