3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Hans Rudolf Giger - PATENT OCHSNER kopen? Bied vanaf 1000!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers PATENT OCHSNER
Afmetingen79 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Corneille - SANS TITRE kopen? Bied vanaf 1995!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch SANS TITRE
Afmetingen116 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 1.995
David Franklin Leavitt - "Moonlight Bath Java," kopen? Bied vanaf 380!
David Franklin Leavitt (1897-1945) Amerikaans "Moonlight Bath Java,"
TechniekLitho
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Corneille - Abstracte compositie, litho (unica) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Abstracte compositie, litho (unica)
TechniekLitho
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 495
Corneille - Fol été, litho (1958) kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Fol été, litho (1958)
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Bram Bogart - Compositie kopen? Bied vanaf 2750!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Compositie
TechniekCarborundum
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.750
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 345!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
TechniekLitho
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Roger Raveel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Abstract werk
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Selwyn Senatori - The Espresso Boys (kings of coffee) kopen? Bied vanaf 200!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands The Espresso Boys (kings of coffee)
Afmetingen111 x 146 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 370
8 biedingen
Herman Brood - 'Go Man Go' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Go Man Go' (mooi gelijst)
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Maurice Van Essche - Nude Studies (7 x) kopen? Bied vanaf 425!
Maurice Van Essche (1906-1977) Belgisch Nude Studies (7 x)
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Anton Heyboer - Garnalen vissen YM348 kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Garnalen vissen YM348
TechniekEts
Afmetingen75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Anton Rooskens - Birds 3 kopen? Bied vanaf 375!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Birds 3
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Rooskens - Vogelfiguren, zeefdruk kopen? Bied vanaf 425!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelfiguren, zeefdruk
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 350!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars DE MIJNWERKER VAN FALUN. 9 KLEUREN HOUTSNIJDEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Theo Tobiasse - L’Amour et L’Enfant Poete kopen? Bied vanaf 1900!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Liefde en het Kind Dichter
TechniekTerragravure
Afmetingen92.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 1.900
Daniel Spoerri - (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Otto Piene - Addis Abeba 1972 kopen? Bied vanaf 1700!
Otto Piene (1928-2014) Duits Addis Abeba 1972
Afmetingen146 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.700
Corneille - MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!² kopen? Bied vanaf 875!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!²
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Armando - 'Die Blume' - Litho op textiel (zonder kader) kopen? Bied vanaf 425!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Die Blume' - Litho op textiel (zonder kader)
TechniekLitho
Afmetingen99 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 425
Hans Innemee - To wisper, to wonder, to look kopen? Bied vanaf 449!
Hans Innemee (1951) Nederlands To wisper, to wonder, to look
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Jiri Anderle - "Perseus und Gráie" 1981 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 750!
TechniekEts
Afmetingen48 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen75.5 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Jiri Anderle - „DONNA" 1979 - Auflage 130 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 600!
TechniekEts
Afmetingen62.5 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Herman Brood - 'Met bibberende ogen bezigtigd' kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Met bibberende ogen bezigtigd'
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 399!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands litho: geometrische compositie
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 350!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
TechniekIsografie
Afmetingen30 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997
TechniekLitho
Afmetingen44 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Herman Brood - Naked beauty kopen? Bied vanaf 1025!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Naked beauty
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.025
Jiri Anderle - "L´estro armonico" - Ant. Vivaldi, 1988 - Auflage 60 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 690!
TechniekEts
Afmetingen64.5 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 690
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 990!
TechniekEts
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 990
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst ( Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst ( Zeer groot)
Afmetingen127 x 161 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage) kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage)
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399