Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST
14k witgouden oorknoppen bezet met single cut geslepen diamant 0.30 ct F/G VS/SI
Ronald Boonacker - Via Aurelia, Italiê, INGELIJST
JAS - Zeefdruk, Orange Favoriete
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1936 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Vergeeld en zonder glas | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.