Dit schilderij is een werk van Hans van der Schaaf. Dit hebben we laten bevestigen door Art Dumay in Nuenen. Het is een mooi Abstract Schilderij geschilderd in de oorlog uit 1943. Het is een geschilderd boeket in een vaas met een lichte achtergrond en witte omlijsting. Rechts onder in de hoek is het schilderij hand gesigneerd.
Hieronder de informatie van de Schilder:
Schaaf, Hans van der;* geb. Amsterdam 24 maart 1912. Woonde en werkte in deze stad, Leeuwarden; thans in Amsterdam. Leerling van de Technische School en van de Avond akademie al daar. Schildert, aquarelleert en tekent landschap- pen en portretten. Lid van 'De Onafhankelijken' te Amsterdam.
Werk in de Rijkscollectie.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zetten, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25