Afmeting schilderij: 60x80x0.3cm
Afmeting kader: 80x100x3.5cm
Lijst: De lijst is aanwezig, maar niet meer in perfecte staat.
Techniek en materiaal: Het schilderij is gemaakt met olieverf op paneel.
Staat van het kunstwerk: Over het algemeen in goede staat, zowel het schilderij als de originele klassieke lijst vertonen de gebruikelijke sporen van ouderdom. Het schilderij is licht beschadigd onder de kader aan de linker kant. Daar is de verf een beetje aan de kader blijven plakken.
het kader is licht beschadigd
Goed
Over het algemeen in goede staat, zowel het schilderij als de originele klassieke lijst vertonen de gebruikelijke sporen van ouderdom. Het schilderij is licht beschadigd onder de kader aan de linker kant. Daar is de verf een beetje aan de kader blijven plakken.
Het kader is licht beschadigd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deurne (antwerpen), België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 6,00
Naar Nederland
€ 16,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80