Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1747 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16.5 x 10.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 19-4-2024 om 14:48 |
Eindtijd | 25-4-2024 om 19:51 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |