Warren Brandt - Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd!
Marijn Moree - Love at first Ice
Pieter d' Hont - Moeder en kind
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 8:56 |
Eindtijd | 24-4-2024 om 21:20 |