Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond

Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!
Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!
  • Herman Oppeneer (1906-1986)
Type kunstwerkSchilderij
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Heel fraai schilderij van Herman Oppeneer. Kan zo aan de muur.
Warme kleuren. Mooi geschilderd

 (Sr.), Herman
Herman Openneer werd op 3 november 1906 geboren en verleed op 79-jarige leeftijd op 4 december 1986 ook in Amsterdam.

Hij volgde een opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten Amsterdam.

Openneer was naast schilder ook tekenaar en pastellist wiens kunstenaarsvoorkeur uitging naar stillevens, stads- en riviergezichten alsmede bloemen en landschappen.

Hij was als kunstenaar zowel actief in Amsterdam, als in Zweden, Uruquay en Zwitserland.

In 1928 werd hem een studiebeurs toegekend.

Oud schilderij in goede staat. Mooie lijst ook in goede staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Herman Oppeneer (1906-1986)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Nicolemeissen
Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
82 cm
62 cm
68 cm
50 cm