14k geel gouden collier met hanger met saffier en diamant - 45cm
14k geel gouden hanger in een vorm van een ster met single cut diamant
Parel collier met 18k witgouden slot - 44 cm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 48/90 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Het werk verkeert in prima conditie met heldere kleuren. Het papier waarop de ets zich bevindt heeft als maat 57 x 76. De ets zelf heeft als maat 45 x 58. Bij aankoop kan het werk op afspraak worden opgehaald in Stavoren (Friesland) of Amsterdam (Oostelijk Havengebied). Parkeren geen probleem. De termijn voor het ophalen is na betaling ruim. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Stavoren, Nederland |
Starttijd | 6-3-2024 om 18:22 |
Eindtijd | 21-3-2024 om 21:00 |