Leon Lommaert - Puerta Del Sol / Kempisch Landschap
Vincent van Gogh - Lithografische poster - ‘Landschap met huizen’- Nieuwstaat
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 gesigneerde zeefdrukken- 1967
Emile Galle - Art Nouveau lamp - Gesigneerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1917 |
Stijl | Jugendstil |
Afmetingen | 26 x 15 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 858 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.