Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 14 cm (h x b) |
Incl. lijst | 22 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||||||||||