Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho
Jan Van Imschoot - La Beauté Incessible
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 49 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Gouache lijkt in goede conditie. Lijst heeft zichtbare gebruikssporen. Ivm afmetingen verzending alleen binnen Nederland tegen hogere verzendkosten (€ 17,50). Voorkeur voor afhalen. Verzending op risico koper. (Glasbreuk) | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter