Schitterende, klassiek gekleurde, aquarel genaamd Le Tambour in pas partout en met mooi omlijst. De kunstenaar is Jean-Baptiste Le Prince. Ondanks dat dit stuk ongesigneerd is weet ziet de kenner gelijk dat het om deze kunstenaar gaat.
Zeer Goed
Prachtig olieverf aquarel van Jean-Baptiste Le Prince genaamd Le Tambour. Hoewel deze niet gesigneerd is door Jean-Baptiste Le Prince zullen de kenners onder ons gelijk herkennen dat het om deze kunstenaar gaat. Mooi omlijst in pas partout en lijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 5,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25