Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 80 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 1-5-2024 om 9:39 |
Eindtijd | 9-5-2024 om 21:49 |