Fraai werk van de bekende Nederlandse zeeschilder Johannes Christiaan Schotel, geboren in Dordrecht. Zijn specialiteit is het uitbeelden van schepen met tuigage en mensen aan boord tegen een vaak dreigende achtergrond van lucht en water. Schotel was waarschijnlijk de belangrijkste zeeschilder van de negentiende eeuw. Zijn werk is een voortzetting van de traditie van Nederlandse zeventiende-eeuwse zeeschilders als Willem van de Velde de Oude en Ludolf Backhuizen. Wellicht gaat het hier een vroeg werk van Schotel. Verzending is mogelijk na overleg.
Zeer Goed
Kleine beschadiging in de rechter onderhoek van de lijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoelmond, Nederland
koeriersdienst