Jos Mertens - Zeezicht met zeilboten
Joop Crompvoets - Vaas (keramiek, blauw en andere kleuren)
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst ( Zeer groot)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1953 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Aziatisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oegstgeest, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.