Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen'
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997
Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1998
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1920 |
Afmetingen | 3 x 17 x 13.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ik verklaar de informatie naar waarheid te hebben ingevuld | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandsche rading, Nederland |
Objectlocatie | Hollandsche Rading, Nederland |
Starttijd | 17-4-2024 om 21:43 |
Eindtijd | 26-4-2024 om 22:27 |