Platina met goud ring bezet met markies en briljant geslepen diamant 0.25ct
14k wit gouden ring met saffier en diamant 0.30 ct - rm 18.75
14k bicolour gouden oorknoppen met saffier en single cut geslepen diamant
18k geel gouden oorclip met mosagaat, amethist en diamant
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.