Kees van Dongen - Affiche "Le chemin de la vertu/Weg van de deugd "
Anton Brouwer - Gezicht op haven met vissersboten
Ko Oosterkerk - Ingesloten vorm
Kosta Boda - Design Fruitschaal, Gunnel Sahlin Zweden,gemerkt
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 33 x 61 x 33 cm (h x b x d) |
Gewicht | 250 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlin, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.