Door Klaas Gubbels met de hand ingekleurde aquarel uit 2004.
Voorzien van certificaat van echtheid.
Wordt aangetekend en verzekerd verzonden. Glasbreuk op eigen riscio (afhalen heeft dus zeker de voorkeur).
Goed
Werk is in goed staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot zal dit wel vermeld worden. Bij foto’s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00