Koen Vanmechelen - The Fighter

Koen Vanmechelen - The Fighter kopen? Bied vanaf 840!
Koen Vanmechelen - The Fighter kopen? Bied vanaf 840!Koen Vanmechelen - The Fighter kopen? Bied vanaf 840!Koen Vanmechelen - The Fighter kopen? Bied vanaf 840!Koen Vanmechelen - The Fighter kopen? Bied vanaf 840!Koen Vanmechelen - The Fighter kopen? Bied vanaf 840!
  • Koen Vanmechelen (1965)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Koen Vanmechelen is een hedendaagse Belgische conceptueel kunstenaar. Hij begon zijn carrière in de vroege jaren negentig.
Hij vertegenwoordigt België op diverse platformen in de wereld.
Zijn kippen project oogst wereldwijde lof.
Dit stuk is op beperkte oplage, handgesigneerd en in perfecte staat.
Bovendien is dit werk voorzien van de originele opbergmap van Koen Van Mechelen.
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 16,60
Wereldwijd € 26,80