Edouard Joseph Goerg (1893-1969) JEAN PAUL SATRE
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 100