3. items
  5. Land

België België

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Jef van Tuerenhout - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 85!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch Blauwe vrouw
Afmetingen47 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Hugo Claus - Cobra-compositie kopen? Bied vanaf 95!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Cobra-compositie
Afmetingen47 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 105
2 biedingen
Corneille - Vrouw met uil kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met uil
TechniekLitho
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
George Averhals - Ontwerpen voor ceramiek kopen? Bied vanaf 100!
George Averhals (1906-1975) Belgisch Ontwerpen voor ceramiek
Afmetingen57 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 100
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Geen titel
Afmetingen70 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 185
Corneille - 1948, 50 jaar Cobra kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1948, 50 jaar Cobra
TechniekLitho
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Philippe Geluck - Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant kopen? Bied vanaf 3000!
Philippe Geluck (1954) Belgisch Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant
Afmetingen29 x 10 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.000
Armand Jamar - Havenzicht. kopen? Bied vanaf 250!
Armand Jamar (1870-1946) Belgisch Havenzicht.
Afmetingen68 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 485!
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 485
1 bieding
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Maurice-Emile Blieck - Brugge kopen? Bied vanaf 150!
Maurice-Emile Blieck (1878-1922) Belgisch Brugge
TechniekEts
Afmetingen60 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Bijl (1946) Belgisch Guillaume Bijl
Afmetingen18 x 13 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouwen van de Bijbel
TechniekTerragravure
Afmetingen62 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Aime van Belleghem - Aime van Belleghem kopen? Bied vanaf 140!
Aime van Belleghem (1922-1996) Belgisch Aime van Belleghem
Afmetingen77 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Stefaan Tessely - Map met ontwerpen Litho's 4 litho's en folder met inleidende tekst kopen? Bied vanaf 100!
Stefaan Tessely (1933) Belgisch Map met ontwerpen Litho's 4 litho's en folder met inleidende tekst
TechniekLitho
Afmetingen61 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 950!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”)
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 950
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Chantal Borremans - Gemengde techniek op doek, A tale of love and death kopen? Bied vanaf 60!
Chantal Borremans Belgisch Gemengde techniek op doek, A tale of love and death
Afmetingen90.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Louis Paul Boon - De ruimtevaartster kopen? Bied vanaf 35!
Louis Paul Boon (1912-1979) Belgisch De ruimtevaartster
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 70
5 biedingen
Alfons Van Meirvenne - Krab op wandel kopen? Bied vanaf 250!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch Krab op wandel
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Marcel Cockx - MCockx kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Cockx (1930-2007) Belgisch MCockx
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Paul Delvaux - Pompei, 1970 kopen? Bied vanaf 340!
Paul Delvaux (1897-1994) Belgisch Pompei, 1970
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 340
Rik Slabbinck - Niet bekend kopen? Bied vanaf 75!
Rik Slabbinck (1914-1991) Belgisch Niet bekend
TechniekAcryl
Afmetingen52 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 75
Rudi Pillen - Zeefdruk, Katten en vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rudi Pillen (1931) Belgisch Zeefdruk, Katten en vogels - Ingelijst
Afmetingen73 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Robert Helsmoortel - Boerderij in Castillië kopen? Bied vanaf 140!
Robert Helsmoortel (1922-2007) Belgisch Boerderij in Castillië
Afmetingen74 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Gérard Moortgat - Landschap bij het klooster Rouge-Clôitre bij Brussel kopen? Bied vanaf 750!
Gérard Moortgat (1908-1992) Belgisch Landschap bij het klooster Rouge-Clôitre bij Brussel
Afmetingen108 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Frank Brangwyn - Homme avec arbalète kopen? Bied vanaf 250!
Frank Brangwyn (1867-1956) Engels Belgisch Man met kruisboog
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Petrus Mertens - Landschap kopen? Bied vanaf 30!
Petrus Mertens (1919-1986) Belgisch Landschap
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 30
Petrus Mertens - Leielandschap kopen? Bied vanaf 15!
Petrus Mertens (1919-1986) Belgisch Leielandschap
Afmetingen57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 15
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Adrien Joseph Heymans - WEIDE MET KOEIEN kopen? Bied vanaf 250!
Adrien Joseph Heymans (1839-1921) Belgisch WEIDE MET KOEIEN
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Atelierfoto jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Atelierfoto jaren 50
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 35
Corneille - 3 x Expositie foto Cobra jaren 50 kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 x Expositie foto Cobra jaren 50
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Corneille - Keramiek atelier Albisola met kunstenaar jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek atelier Albisola met kunstenaar jaren 50
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 35
Olivier Lamboray - The Spin of Happiness (2009) kopen? Bied vanaf 649!
Olivier Lamboray (1968) Belgisch The Spin of Happiness (2009)
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 649
1 bieding
Wim Bals - ZOHRA kopen? Bied vanaf 950!
Wim Bals (1973) Belgisch ZOHRA
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 950
Liliane Vertessen - Foto/emaille, Portret negatief kopen? Bied vanaf 200!
Liliane Vertessen (1952) Belgisch Foto/emaille, Portret negatief
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
€ 200
Jan Bollaert - C-print, Wanted... More Man Mike Like! kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Wanted... More Man Mike Like!
TechniekC-Print
Afmetingen79 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 40
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Afmetingen82 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475