3. items
  5. Land

België België

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Romain Malfliet - Stadsgezicht Boom Artist Proof mooi ingekaderd kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Stadsgezicht Boom Artist Proof mooi ingekaderd
TechniekEts
Afmetingen55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Roger Hebbelinck - E.A. Molen in Vlaanderen kopen? Bied vanaf 50!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch E.A. Molen in Vlaanderen
TechniekEts
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Aurel De Loof - Zwitsers landschap kopen? Bied vanaf 70!
Aurel De Loof (1901-1982) Belgisch Zwitsers landschap
Afmetingen89 x 149 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Guy Mees - Onbekend kopen? Bied vanaf 95!
Guy Mees (1935-2003) Belgisch Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: L'enchantement de l'été - 1977
TechniekLitho
Afmetingen64 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Rik Canty - Winter aan de Leie kopen? Bied vanaf 69!
Rik Canty (1939) Belgisch Winter aan de Leie
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Joseph Posenaer - De Troubadour kopen? Bied vanaf 250!
Joseph Posenaer (1876-1935) Belgisch De Troubadour
Afmetingen69.5 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Don Ken - DISNEY - Happy Mickey on the Road kopen? Bied vanaf 575!
Don Ken (1956) Belgisch DISNEY - Happy Mickey on the Road
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 575
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen50 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Val-Saint-Lambert - Vatel ontwerp René Delvenne voor Wereld Tentoonstelin 1958 kopen? Bied vanaf 40!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Vatel ontwerp René Delvenne voor Wereld Tentoonstelin 1958
Afmetingen16.5 x 16 cm (h x b)
Gewicht1665 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Hergé (ps.) - Integrale tekening Kuifje en de Blauwe Lotus 1978 kopen? Bied vanaf 195!
Hergé (ps.) (1907-1983) Belgisch Integrale tekening Kuifje en de Blauwe Lotus 1978
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 195
Corneille - Aida: Hommage a Verdi kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aida: Hommage a Verdi
TechniekLitho
Afmetingen84 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Corneille - Femme et Poisson kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et Poisson
TechniekLitho
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Maurice Flachet - Voedselbanket kopen? Bied vanaf 70!
Maurice Flachet (1872-1964) Belgisch Voedselbanket
Afmetingen81 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Corneille - 1979 - Les Deux Amies kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1979 - Les Deux Amies
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Maurits Verbist - Dorpswandeling kopen? Bied vanaf 30!
Maurits Verbist (1913-1984) Belgisch Dorpswandeling
TechniekGravure
Afmetingen49 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Daniel D'Haeseleer - Zeilboot kopen? Bied vanaf 60!
Daniel D'Haeseleer (1947) Belgisch Zeilboot
TechniekOverig
Afmetingen55 x 20 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Robert Van de Velde - Potloodtekening - Vrouwengezicht kopen? Bied vanaf 80!
Robert Van de Velde (1895-1978) Belgisch Potloodtekening - Vrouwengezicht
TechniekPotlood
Afmetingen44 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Alfons Van Meirvenne - Portret jonge dame kopen? Bied vanaf 100!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch Portret jonge dame
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Robert Van de Velde - Potloodtekening - Huilend Kind kopen? Bied vanaf 75!
Robert Van de Velde (1895-1978) Belgisch Potloodtekening - Huilend Kind
TechniekPotlood
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Alfons Van Meirvenne - Portret oude man kopen? Bied vanaf 100!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch Portret oude man
TechniekPotlood
Afmetingen58 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Alfons Van Meirvenne - Schilderij van een landschap kopen? Bied vanaf 450!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch Schilderij van een landschap
Afmetingen78 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Hubert De Vries - Gesigneerde litho -"Twee clowns" - 1980 - 12/75 kopen? Bied vanaf 75!
Hubert De Vries (1899-1979) Belgisch Gesigneerde litho -"Twee clowns" - 1980 - 12/75
TechniekLitho
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Alfons Vermeir - Landschap met veld en huisjes/schuren kopen? Bied vanaf 150!
Alfons Vermeir (1905-1994) Belgisch Landschap met veld en huisjes/schuren
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Joseph Willaert - zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!
Joseph Willaert (1936-2014) Belgisch zeefdruk
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 80
Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Frank Brangwyn - Stadsgezicht. Huizen aan het water. kopen? Bied vanaf 99!
Frank Brangwyn (1867-1956) Engels Belgisch Stadsgezicht. Huizen aan het water.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
€ 99
Pol Bury - 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228 kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228
TechniekSoftcover
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 55
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
TechniekLitho
Afmetingen65 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 30/165 - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 85!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 30/165 - zeer goede staat
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Yves Rhayé - Gesigneerde litho - 1967 - "le rêve du teuton" - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Yves Rhayé (1936-1995) Belgisch Gesigneerde litho - 1967 - "le rêve du teuton" - zeer goede staat
TechniekLitho
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Corneille - Zilveren broche met originele verpakking kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met originele verpakking
Afmetingen2.7 x 3.6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Paul Delvaux - Pompei, 1970 kopen? Bied vanaf 325!
Paul Delvaux (1897-1994) Belgisch Pompei, 1970
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
€ 325