Romain Malfliet (1910-2006) Stadsgezicht Boom Artist Proof mooi ingekaderd
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 55 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50