Lee Cole (1954) zonder titel
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 57 x 112 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150