Jacob Herskind (1958) Zeefdruk, Esso - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 88 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 40
1 bieding