3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee---- De KINDERARTS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee---- De KINDERARTS Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Rudolf Vombek - E7 / 72 B kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Vombek (1930-2008) Duits Sloveens E7 / 72 B
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Christof Vevers - Les bouquinistes à Paris kopen? Bied vanaf 1000!
Christof Vevers (1962) Nederlands Duits Les bouquinistes à Paris
Afmetingen140 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Klaus Dieter Engelke - Akt IV kopen? Bied vanaf 110!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt IV
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 110
Joseph Robers - Berlin Reichstag kopen? Bied vanaf 130!
Joseph Robers (1944-2011) Duits Berlin Reichstag
TechniekEts
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Klaus Dieter Engelke - Akt I kopen? Bied vanaf 110!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt I
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 110
Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl (1948) Duits Franz Meckl: Krug
TechniekEts
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Albert Hennig - Leipzig "Die verschollene Generation - aquarel en inkt - fraai ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 130!
Albert Hennig (1907-1998) Duits Leipzig "Die verschollene Generation - aquarel en inkt - fraai ingelijst - 1962
Afmetingen40 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130
August Walther & Sohne AG - Mikasa Serveerschaal kopen? Bied vanaf 25!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Mikasa Serveerschaal
Afmetingen8 x 17 x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 25
Friedrich Kristall - Opaline vaas kopen? Bied vanaf 65!
Friedrich Kristall (1960-1980) Duits Opaline vaas
Afmetingen23 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht564 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 65
Porzellanfabrik W. Goebel - Verzameling Berta Hummel (zie foto’s) kopen? Bied vanaf 80!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Verzameling Berta Hummel (zie foto’s)
Afmetingen6 x 4 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 80
Fritz Pitz - Personen kopen? Bied vanaf 110!
Fritz Pitz (1923-2006) Duits Personen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee---- ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee---- ZOMERBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen75.5 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Helmut Newton - "They are comming (dressed), Paris" 1981 - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 200
Christian Mischke - "Wasserman" kopen? Bied vanaf 50!
Christian Mischke (1944) Duits "Wasserman"
TechniekEts
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ernst Ludwig Kirchner - Abtrieb der Kühe - Radierung von 1922 kopen? Bied vanaf 6800!
Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938) Duits Zwitsers Het drijven van de koeien - ets uit 1922
TechniekEts
Afmetingen35.2 x 45.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 6.800
William Unger - naar Rembrandt van Rijn - Saskia van Ulenburgh kopen? Bied vanaf 50!
William Unger (1837-1932) Duits naar Rembrandt van Rijn - Saskia van Ulenburgh
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Ralph Janowski Duits zonder titel
Afmetingen62 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Afmetingen62 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Peter Handel - Kleurengiclee UTE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Peter Handel (1949) Duits Kleurengiclee UTE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen51 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen31 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
William Unger - naar Rembrandt van Rijn Landschap met Ruïnes op een Heuvel kopen? Bied vanaf 50!
William Unger (1837-1932) Duits naar Rembrandt van Rijn Landschap met Ruïnes op een Heuvel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 x 37 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
H.D. Schrader - e.a: Collectie van vijf kunstwerken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 27!
H.D. Schrader (1945) Duits e.a: Collectie van vijf kunstwerken: Geometrische Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Paul Husner - Niet bekend kopen? Bied vanaf 200!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Niet bekend
Afmetingen18.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jürgen Görg - Mitten ins Herz kopen? Bied vanaf 79!
Jürgen Görg (1951) Duits Mitten ins Herz
TechniekLitho
Afmetingen87 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79
August Walther & Sohne AG - Schaal Zwaan kopen? Bied vanaf 39!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Schaal Zwaan
Afmetingen7 x 43 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdOngemerkt
€ 39
Armando - Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Leonore Adler - Frankfort bij nacht kopen? Bied vanaf 35!
Leonore Adler (1953) Duits Frankfort bij nacht
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 35