3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Frans.

Elyane Addari - Femme nue allongée kopen? Bied vanaf 350!
Elyane Addari (1936) Frans Naakte vrouw liggend
Afmetingen73 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Francois Morellet - Ohne Titel. 70er Jahre Seltene Radierung, Prägung/Blinddruck 93/100 kopen? Bied vanaf 525!
Francois Morellet (1926-2016) Frans Zonder titel. Zeldzame ets uit de jaren 70, reliëf/blinde afdruk 93/100
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen49.6 x 43.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Pierre Luc Rousseau - Femme nue au harem kopen? Bied vanaf 550!
Pierre Luc Rousseau (1899-1958) Frans Naakte vrouw in harem
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
€ 550
Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten kopen? Bied vanaf 125!
Dang Lebadang (1921-2015) Frans Vietnamees Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
TechniekLitho
Afmetingen41 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Daniel Spoerri - (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Judith Bledsoe - kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Judith Bledsoe (1928-2013) Frans Amerikaans kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Jaroslaw Serpan - EKN-13 kopen? Bied vanaf 100!
Jaroslaw Serpan (1922-1976) Frans Tsjechisch EKN-13
Afmetingen54 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm kopen? Bied vanaf 595!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 595
Yves Lohe - Schitterend beeld van een jongen met hoepel . kopen? Bied vanaf 225!
Yves Lohe (1947) Frans Schitterend beeld van een jongen met hoepel .
TechniekBrons
Afmetingen19 x 11 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175 kopen? Bied vanaf 95!
Tony Agostini (1916-1990) Frans Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175
TechniekLitho
Afmetingen71.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Claude Carvin - Sentier à travers les genets kopen? Bied vanaf 100!
Claude Carvin (1956) Frans Sentier à travers les genets
TechniekAcryl
Afmetingen33 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Marc Chagall - Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits kopen? Bied vanaf 75!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 17 cm (h x b)
€ 75
Paul Dordet - Lampe à huile - Terre-cuite émaillée kopen? Bied vanaf 80!
Paul Dordet (1896-1996) Frans Olielamp - Geglazuurd terracotta
Afmetingen7 x 13 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht400 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Marc Chagall - Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
€ 110
Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas kopen? Bied vanaf 95!
Jean Maurice Petizon (1855-1922) Frans Tinnen vaas
TechniekTin
Afmetingen34 x 16 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht2100 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 95
Raoul Dufy - FLEURS 1 1951 kopen? Bied vanaf 300!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans BLOEMEN 1 1951
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 22 cm (h x b)
€ 300
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen34.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Graciela Rodo Boulanger - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Graciela Rodo Boulanger (1935) Boliviaanse Frans Zwitsers Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen86.5 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Maurice Utrillo - von La légende et la vie d'Utrillo kopen? Bied vanaf 200!
Maurice Utrillo (1883-1955) Frans von De legende en het leven van Utrillo
TechniekLitho
Afmetingen20.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 200
Mark Brusse - 3 propositions Prent 190 kopen? Bied vanaf 10!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans 3 propositions Prent 190
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Johan Barthold Jongkind - 2x: Monografie hardcover 2003 & gids aquarellen 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Barthold Jongkind (1819-1891) Nederlands Frans 2x: Monografie hardcover 2003 & gids aquarellen 1971
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige kopen? Bied vanaf 25!
Francoise Deberdt (1934) Frans Le Pin et l'Homme de Neige
TechniekLitho
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Bettina Rheims - Karen Elson Vetue d'Une Couronne de Fleurs, 2000 kopen? Bied vanaf 90!
Bettina Rheims (1952) Frans Karen Elson gekleed in een kroon van bloemen, 2000
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 90
Bettina Rheims - "Gina Gerschon + Elisabeth Berkley" 1995 kopen? Bied vanaf 80!
Bettina Rheims (1952) Frans Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
€ 80
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 350!
Michel Rabanelly (1957) Frans "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
TechniekAcryl
Afmetingen101 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Theophile Alexandre Steinlen - Een Avondromance - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Theophile Alexandre Steinlen (1859-1923) Zwitsers Frans Een Avondromance - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 45
Bettina Rheims - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 90!
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 90
Jacques Doucet - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen124 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Bayel Cristal - Decoratieve schaal kopen? Bied vanaf 50!
Bayel Cristal (1666) Frans Decoratieve schaal
Afmetingen13 x 22 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Kees van Dongen - Affiche "Le chemin de la vertu/Weg van de deugd " kopen? Bied vanaf 75!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Affiche "Le chemin de la vertu/Weg van de deugd "
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
€ 75
Gilou Brillant - OHNE TITEL 1975 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Gilou Brillant (1935) Frans ZONDER TITEL ondertekend 1975.
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Raoul Adam - La Femme au Champs kopen? Bied vanaf 800!
Raoul Adam (1881-1948) Frans De vrouw in de velden
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Helmut Newton - "They are comming (dressed), Paris" 1981 - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 200
Bettina Rheims - Weiblicher Akt, 5 Mai, Paris kopen? Bied vanaf 90!
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 90
Hedi Slimane - „Gisele Unzipped“ für V-Magazine 2011 kopen? Bied vanaf 100!
Hedi Slimane (1968) Frans “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Alexandre Renoir - De Balonnenverkoper kopen? Bied vanaf 950!
Alexandre Renoir (1974) Frans Canadees De Balonnenverkoper
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Joan Gardy Artigas - Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985 kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Marc Chagall - La Tour Eiffel Verte kopen? Bied vanaf 325!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La Tour Eiffel Verte
TechniekLitho
Afmetingen39.5 x 42.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 325