Gerald Chukwuma (1973) The black sun
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 183 x 180 cm (h x b) |
Drager | Paneel |
€ 8.000
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Nigeriaans.
Drager | Paneel |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 55 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |