Marc Chagall (1887-1985) La Tour Eiffel Verte
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39.5 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 325