3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Walter Darby Bannard (1934) Amerikaans "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Afmetingen75 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Herb Ritts - "FRED, TIRES, HOLLYWOOD" 1984 - nummeriert kopen? Bied vanaf 90!
Herb Ritts (1952-2002) Amerikaans "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20.2 x 30 cm (h x b)
€ 90
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Portrait Session" 1991 - Auflage 10 - handsigniert -nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Harry Langdon (1934) Amerikaans "Angelina Jolie - Portrait Session" 1991 - Oplage van 10 - gesigneerd - genummerd
TechniekHandbewerkt
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 90!
John Martineau (1948-1995) Amerikaans “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Afmetingen65.5 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 200!
Harry Langdon (1934) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
TechniekDigitale Print
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
Michael Steiner (1945) Amerikaans "BOXOS" 1980 - editie
Afmetingen107.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Cole Morgan - Yellow Arc kopen? Bied vanaf 250!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Yellow Arc
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Viktor IV - Logboek blad van het schip Henry David Thoreau . kopen? Bied vanaf 170!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Logboek blad van het schip Henry David Thoreau .
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
€ 170
Amaranth Roslyn Ehrenhalt - We leave in 9 days kopen? Bied vanaf 1250!
Amaranth Roslyn Ehrenhalt (1928-2021) Amerikaans Wij vertrekken over 9 dagen
TechniekGouache
Afmetingen95 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Keith Haring - Luna Luna - a Poetic Extravaganza! (1986) kopen? Bied vanaf 780!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Luna Luna - a Poetic Extravaganza! (1986)
TechniekOverig
Afmetingen33 x 61 x 33 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
€ 780
Helmut Newton - "They are comming (dressed), Paris" 1981 - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 200
Robert Morris - het observatorium van robert Morris kopen? Bied vanaf 20!
Robert Morris (1931) Amerikaans het observatorium van robert Morris
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Harry Langdon - "Angelina Jolie" 1991 - Los Angeles kopen? Bied vanaf 100!
Afmetingen24.5 x 20 cm (h x b)
€ 100
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Walasse Ting - Geen titel kopen? Bied vanaf 750!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Geen titel
Afmetingen92 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!
Ilya Bolotowsky (1907-1981) Amerikaans Russisch Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst
Afmetingen91.3 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 980
Alexander Calder - " ONION " DERRIERE le MIROIR 1966 kopen? Bied vanaf 250!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans " UI "
TechniekLitho
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 250
Robert Indiana - UNIEK Zeefdruk HOPE (Naples) - Setup I/I versie !!! Gesigneerd & Ingelijst kopen? Bied vanaf 5800!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans UNIEK Zeefdruk HOPE (Naples) - Setup I/I versie !!! Gesigneerd & Ingelijst
Afmetingen98 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.800
Robert Indiana - Jo the Loiterer - Litho uit Mother of Us All 1966, gesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 590!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Jo the Loiterer - Litho uit Mother of Us All
1966, gesigneerd & genummerd
TechniekLitho
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 590
Walasse Ting - Hommage à Picasso kopen? Bied vanaf 400!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Hommage aan Picasso
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Pearl Perlmuter - ‘To the right’ - abstracte ets - 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘To the right’ - abstracte ets - 1964 - ingelijst
TechniekEts
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Christo - Over The River, Colorado, gesigneerde dubbele Art Card & Catalogue Raisonné kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Over The River, Colorado, gesigneerde dubbele Art Card & Catalogue Raisonné
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 390
1 bieding
Christo - Valley Curtain , Colorado, 1970 - 72, gesigneerde dubbele Art Card & boek kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Valley Curtain , Colorado, 1970 - 72, gesigneerde dubbele Art Card & boek
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Concerto- 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Christo - The Pont Neuf Wrapped - gesigneerd, dubbele Art Card met originele stof & boek kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf Wrapped - gesigneerd, dubbele Art Card met originele stof & boek
TechniekOffset
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Annie Leibovitz - XXL Art Book Annie Leibonitz Taschen & Bookstand & PopShop boek kopen? Bied vanaf 225!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans XXL Art Book Annie Leibonitz Taschen & Bookstand & PopShop boek
TechniekHardcover
Afmetingen37.4 x 27.1 cm (h x b)
€ 225
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 149!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125