3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Harry Langdon - "Angelina Jolie" 1991 - Los Angeles kopen? Bied vanaf 120!
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 200!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
€ 200
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 190!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Afmetingen93 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Christo - Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk
TechniekLitho
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Donald Lipski - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 59!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995 (zeldzaam)
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 59
Charles Bragg - ETS: THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans ETS: THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Warren Brandt - Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 200!
Warren Brandt (1918-2002) Amerikaans Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd!
TechniekHardcover
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
€ 200
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 95
Jim Dine - Kleurenoffset-litho HEART uit 1983 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho HEART uit 1983 (zeldzaam)
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 65
Viktor IV - Logboek blad van het schip Henry David Thoreau . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Logboek blad van het schip Henry David Thoreau .
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
€ 180
Helen Sieger - Naamloos kopen? Bied vanaf 20!
Helen Sieger (1911-2010) Amerikaans Nederlands Naamloos
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Amaranth Roslyn Ehrenhalt - We leave in 9 days kopen? Bied vanaf 1250!
Amaranth Roslyn Ehrenhalt (1928-2021) Amerikaans Wij vertrekken over 9 dagen
TechniekGouache
Afmetingen95 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Sylvia Edwards - Dragons kopen? Bied vanaf 40!
Sylvia Edwards (1937-2018) Amerikaans Dragons
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 40
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Edward Borein - Charging Hawk kopen? Bied vanaf 1000!
Edward Borein (1872-1945) Amerikaans Charging Hawk
TechniekDroge Naald
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985 kopen? Bied vanaf 129!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Andy Warhol - VENDU kopen? Bied vanaf 1000!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans VERKOCHT
TechniekOverig
Afmetingen100 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Guy Johnson - Street view 1920? kopen? Bied vanaf 150!
Guy Johnson (1927) Amerikaans Street view 1920?
Afmetingen41 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 150
Walasse Ting - Geen titel kopen? Bied vanaf 750!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Geen titel
Afmetingen92 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Dillon Boy - Graffiti Girl kopen? Bied vanaf 500!
Dillon Boy (1979) Amerikaans Graffiti Girl
TechniekAcryl
Afmetingen91 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Richard Serra - Richard Serra Tekeningen/ Drawings kopen? Bied vanaf 20!
Richard Serra (1939) Amerikaans Richard Serra Tekeningen/ Drawings
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Robert Morris - het observatorium van robert Morris kopen? Bied vanaf 20!
Robert Morris (1931) Amerikaans het observatorium van robert Morris
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
€ 20
William Anastasi - Autobodyography (Profil) kopen? Bied vanaf 90!
William Anastasi (1933) Amerikaans Autobodyografie (Profiel)
Afmetingen30.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Arman - Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100 kopen? Bied vanaf 395!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Cole Morgan - Yellow Arc kopen? Bied vanaf 290!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Yellow Arc
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Wade Guyton - Green Goya kopen? Bied vanaf 2950!
Wade Guyton (1972) Amerikaans Groene Goya
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.950
Joel Sternfeld - FOAM Amsterdam Photography Museum affiche 2012 kopen? Bied vanaf 75!
Joel Sternfeld (1944) Amerikaans FOAM Amsterdam Photography Museum affiche 2012
TechniekOffset
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
€ 75
Lee Friedlander - FOAM Amsterdam Photography Museum affiche 2013 kopen? Bied vanaf 75!
Lee Friedlander (1934) Amerikaans FOAM Amsterdam Photography Museum affiche 2013
TechniekOffset
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
€ 75
Sam Francis - Yves Michaud | inclusief drukgesigneerde lithografie | 1992 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans Yves Michaud | inclusief drukgesigneerde lithografie | 1992
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 100
Claes Oldenburg - Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 23 cm (h x b)
€ 40
Dillon Boy - Dirtyland Sneeuwwitje Disney Naakt PinUp / Graffiti Girl kopen? Bied vanaf 480!
Dillon Boy (1979) Amerikaans Dirtyland Sneeuwwitje Disney Naakt PinUp / Graffiti Girl
Afmetingen61 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 480
Shepard Fairey - Injustice anywhere threatens Justice everywhere kopen? Bied vanaf 100!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans Injustice anywhere threatens Justice everywhere
TechniekOffset
Afmetingen91 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Arthur Secunda - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 25!
Arthur Secunda (1927-2022) Amerikaans e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Cole Morgan - Zeefdruk 46/75 kopen? Bied vanaf 400!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Zeefdruk 46/75
Afmetingen97 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Steuben - Love (love embrace) kopen? Bied vanaf 60!
Steuben (1903) Amerikaans Love (love embrace)
Afmetingen11 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Hans Hofmann (1880-1966) Amerikaans Duits Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen63 x 78 cm (h x b)
€ 85
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55