Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 exemplaren |
Fraaie houtdruk van Leo Frank. het werkje zit in een soort van kader, in de uitsertse hoeken van de witranden vastgeplakt.
Gesigneerd, en genummerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt
het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.