Prachtige asbak naar ontwerp van en getekend door Max Verboeket in helder glas met groene en paarse slingers. Is gemerkt Max Verboeket Maastricht AA 95. Prachtige kwaliteit. De tweede asbak is een maat groter 15cmx4cm is in helder glas en heeft licht en donkerbruine slingers. Is gesigneerd met MVerboeket en Maastricht.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 20,20
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80