Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1940 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16/30 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Mooie droge naald ets van Michel Ciry. Het werk uit 1940 heeft rechts in de brede witrand wat lichte ouderdomsvlekjes. De ets indruk zelf is in goede staat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.