14k geel gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant 0.14 ct
Ronald Boonacker - Via Flaminia, Italiê, INGELIJST (Incl. Koerier bezorging)
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST (Incl. koerier bezorging)
Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland INGELIJST (Incl. Koerier bezorging)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1945 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA 6/10 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.