3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Wilt u hedendaagse en moderne kunst kopen? Kunstveiling heeft altijd een ruim aanbod moderne kunst in vele stijlen en technieken; van schilderijen tot grafiek en van fotografie tot sculpturen en assemblages. Op deze pagina treft u de meest recente moderne kunstwerken die in de veiling zijn geplaatst. Benieuwd naar alle items in de moderne kunst veiling? Ontdek hier het volledige aanbod!

Arnold Mariashin - Still Life 129 kopen? Bied vanaf 350!
Arnold Mariashin (1970) Engels Still Life 129
TechniekGiclée
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 350
Arnold Mariashin - Zoo 28 kopen? Bied vanaf 350!
Arnold Mariashin (1970) Engels Zoo 28
TechniekGiclée
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 350
Nikkie le Nobel - Forestflowers kopen? Bied vanaf 1250!
Nikkie le Nobel (1959) Nederlands Forestflowers
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.250
Peter Klashorst - Collage en acrylverf op doek , Vrouw – 199 x 149 cm - 2015 kopen? Bied vanaf 400!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Collage en acrylverf op doek , Vrouw – 199 x 149 cm - 2015
Afmetingen199 x 149 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 400
Guus Vanderbraak - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Guus Vanderbraak (1934-2001) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 600!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 600
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 700
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Andrzej Lipniewski - " STATEK PIJANY " ( DAS TRUNKENE SCHIFF von ARTHUR RIMBAUD ) . kopen? Bied vanaf 1200!
Andrzej Lipniewski (1945-2019) Pools "HET DRONKEN SCHIP" (DAS TRUNKENE SCHIFF van ARTHUR RIMBAUD).
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Candace Charlton (1968) Zuid-Afrikaans Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst)
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Victor Danilov - Рыба сахар kopen? Bied vanaf 1500!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Рыба сахар
Afmetingen35 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Victor Danilov - Пиво с рыбой kopen? Bied vanaf 1500!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Пиво с рыбой
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Marien Schouten - Zonder titel, 1986 kopen? Bied vanaf 275!
Marien Schouten (1956) Nederlands Zonder titel, 1986
TechniekLitho
Afmetingen85 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Michael Parkes - Broken Promises kopen? Bied vanaf 250!
Michael Parkes (1944) Amerikaans Broken Promises
TechniekLitho
Afmetingen103 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!
David Hockney (1937) Engels The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 6.900
Michel François - Zeer grote (!) C-print, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Michel François (1956) Belgisch Zeer grote (!) C-print, Zonder titel - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen127 x 185 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 600
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Autum kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Autum
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Herman Brood - Kick Y'r Pony kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kick Y'r Pony
Afmetingen82 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas. kopen? Bied vanaf 295!
Keimpe Kootstra (1948) Nederlands Anemonen in zwarte vaas.
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Anton Heyboer - "Scheppen en Vernietigen" -Groot werk in olie uit de tube op doek - 100 x 120 cm kopen? Bied vanaf 875!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Scheppen en Vernietigen" -Groot werk in olie uit de tube op doek - 100 x 120 cm
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
TechniekDroge Naald
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 695!
Anthon Hoornweg (1948) Nederlands Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
TechniekBrons
Afmetingen22 x 18 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695
Herman Brood - HIT….. kopen? Bied vanaf 4495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands HIT…..
TechniekAcryl
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.495
Martin Sjardijn - Crucifixion kopen? Bied vanaf 300!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Crucifixion
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Herman Brood - Schakers kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Schakers
Afmetingen87 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Micha Klein - Parrot Painting kopen? Bied vanaf 750!
Micha Klein (1964) Nederlands Parrot Painting
TechniekAcryl
Afmetingen151 x 131 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 750
Anton Heyboer - Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982
TechniekSjabloondruk
Afmetingen61 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Anton Heyboer - Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus! kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus!
TechniekEts
Afmetingen71 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Jan van Helden - Expressionistisch portret van een vrouw in profiel en verso een studie kopen? Bied vanaf 400!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Expressionistisch portret van een vrouw in profiel en verso een studie
Afmetingen66 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Modi Elias - Het droge land kopen? Bied vanaf 850!
Modi Elias (1947) Nederlands Het droge land
Afmetingen84 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Afmetingen36 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Tjalf Sparnaay - klokhuis kopen? Bied vanaf 345!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands klokhuis
TechniekOffset
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345