Rob Aussen - Ingelijst, Pastel & aquarel , Zittend naakt – 1999 - Lijst, 107 x 77 cm.
Rob Aussen - Ingelijst, Aquarel , De Gedachte - Lijst, 101 x 71 cm.
Rob Aussen - Ingelijst, Aquarel , Landschap – Lijst, 31 x 40 cm.
Niet of onleesbaar gesigneerd - Heilige Jozef op processie doek.
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Board |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38.7 x 38.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Zeer goed schilderij. Proffesioneel ingeslijst met passe partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.