Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2011 |
Afmetingen | 38 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.