Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Johan van Oord - Gesigneerde zeefdruk - 1993 - 70/90
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
15 verschillende etsen in goede staat. Een enkele ets kan wat ouderdomsverschijnselen hebben. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.