Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In nette staat, lichte gebruikerssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.