Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1946 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27.5 x 32.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | onbekend |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.