PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT - Verkocht

PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT kopen? Bied vanaf 195!
PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT kopen? Bied vanaf 195!PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT kopen? Bied vanaf 195!PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT kopen? Bied vanaf 195!PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT kopen? Bied vanaf 195!PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT kopen? Bied vanaf 195!
  • Jan Larij (1879-1962)

JOHANNES LARY  DORDRECHT 1879-1962

DORTSE VISSERSVROUW 1903

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 62 X 61 CM

GESIGNEERD LINSKONDER JOH LARY 1903

GEKADERD IN OUDE HOUTEN LIJST

SCHILDERIJ IN GOEDE STAAT / KLEINE VERFHERSTELLING IN DONKER GEDEELTE

LIJST IN MATIGE STAAT / GRATIS MEEGELEVERD

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

ZIE VOOR VERDERE INFORMATIE OP ONZE WEBSITE

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:14-03-2017 om 21:34
Eindtijd:27-03-2017 om 22:34
HendrikGraeff
27 mrt. / 11:23
€ 195