Iedere maandag een Special
Dit item is niet beschikbaar
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Goud-oker
Beniti Cornelis - Zonder titel