Hand beschilderde theekop en -schotel van Rosenthal/ Bavaria. Art Deco stijl, uitgevoerd in geel en blauw met vergulde elementen. Duitsland, begin 20e eeuw. Onderop hand gesigneerd met initialen WA plus stempel Rosenthal/Bavaria. Op klein scheurtje na aan bovenrand in goede conditie gezien de leeftijd ( scheurtje begint boven aan rand en loopt in totaal 1 cm door tot enkele millimeters onder de horizontale vergulde rand - zie foto 7).
Goed
Klein scheurtje (zie beschrijving)
Tot 2 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 30,00