Mixed media: Verf, houtskool en collage op doek. Beplakt met etiketten, golfkarton en luciferdoosjes.
Massief basalt stenen lijst.
Het werk van de multidisciplinaire Senegalese kunstenaar Samba Fall (Dakar, 1977) combineert meerdere materialen. Fall beplakt zijn canvassen met grote en kleine stukken papier, bedrukte biljetten en etiketten en kleine objecten, die hij daarna overgeschilderd. Deze speciale vorm van beschilderde collage creëert diepgang in het werk, mede doordat de bedrukking van de etiketten (deels) te lezen blijven. Het werk ‘La vie c'est aoui’ bevat naast overschilderde biljetten ook stukjes golfkarton, strookjes papier en een luciferdoosje. Het werk bestaat uit 9 doeken van 30 x 30 cm, die boven elkaar zijn ingelijst in een massieve lijst van basalt steen
Dit werk heeft een lichte beschadiging: één van de opgeplakte luciferdoosjes is enigszins ingedeukt.
Dit werk komt uit dezelfde serie als het werk ‘Fantaisie de voyage’ – dat ook te koop staat.
Meer werk van Samba Fall is o.a. te zien op www.instagram.com/samba.sfall77